wtorek, 28 lutego 2012

KUCHNIA (4)


W końcu mogę zaprezentować trzecią skończoną część obrazka, wczoraj przemogłam się i dokończyłam stawianie ostatnich krzyżyków i backstitchy a to oznaka zdrowienia. Faktycznie czuję się o wiele lepiej, czekam tylko na osłuchanie jutro przez lekarza i informację, że dalej mogę karmić moją malutką. Próby karmienia jej sztucznym mlekiem spełzły na niczym, ona po prostu wie, co dla niej najlepsze, mleko prosto od mamy :) Dziękuję wszystkim za życzenia zdrowia.

Ale wracając do haftu, ukończona jest już 1/3 obrazka i moim zdaniem wygląda imponująco, bardzo fajnie haftowało mi się ściereczkę w kratkę i widelec. Teraz będzie trochę ciężej z utrzymaniem kanwy, muszę pomyśleć, żeby ją jakoś pozwijać.

Pozdrawiam wszystkich odwiedzających!!!!

12 komentarzy:

 1. no no zapowiada sie coraz ciekawiej.... :)pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Kochana zdrowiej zdrowiej ;o) a obrazek jest coraz piękniejszy ;o)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzieciaczki są genialne!!! Obrazek coraz pełniejszy i piękniejszy :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten wzorek jest bajeczny i coraz bardziej mi się podoba:)) Czereśnie wprost do schrupania:)
  Zdrowiej szybciutko i karm Łucję, ona wie co dobre:))
  Pozdrawiam cieplutko.

  OdpowiedzUsuń
 5. Coraz więcej i coraz ładniejszy:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam takie opóźnienia w komentowaniu, że podejrzewam że już wróciłaś do karmienia i mała Łucja jest szcześliwa, że ma cycusia znów dla siebie :) A u mnie mija już tydzień bez, ale mała cały czas pamięta i dopomina się i płaczę nad tym że nie może sobie possać. W karmieniu wszystko jest fajnie tylko to rozstanie jest najtrudniejsze i dla dziecka i dla mamy.
  Twój haft zdradza coraz więcej szczegółów - jeszcze trochę i będziesz miała połowę i będzie już z górki - super się prezentuje.

  OdpowiedzUsuń
 7. Hafcik prezentuje się imponująco :-) U mnie też na liście :-)

  OdpowiedzUsuń