poniedziałek, 27 grudnia 2010

PODZIĘKOWANIADroga Milo jest mi niezmiernie miło czytać taki komentarz. Haftowanie sprawia mi wiele radości, pomimo tego, że większość rzeczy ląduje w szufladzie. Wzory zamieszczam tu z tego względu, że wszystkie, które posiadam zaczerpnęłam albo z jakiegoś bloga albo z innej strony, nie wiem, co bym zrobiła, gdybym nie daj boże je straciła, więc miło mi podzielić się nimi. A czy dzielenie się sprawia, że jestem szczera? staram się rozdawać to co mam, a nuż komuś się spodoba i przyda.

4 komentarze:

 1. Ach jakie piękne wzory :) poproszę o takie jeśli można tacka@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne te twoje hafciki, przejrzałam kawałek Twojego bloga i mam zamiar częściej tu zaglądać! wszystkiego dobrego w rozpoczynającym się roku!

  OdpowiedzUsuń
 3. Pilny uczeń-chodzi o jeżyka jest po prostu bombowy:)
  A w tym Nowym Roku życzę Tobie wszystkiego dobrego:)dużo uśmiechu na co dzień:)zdrowia i spełnienia marzeń.Pozdrawiam-Iwonna

  OdpowiedzUsuń
 4. Och jak mi miło czytać tak pozytywne komentarze, bardzo Wam za nie dziękuję. Iwonna ja na Twój blog również będę zaglądać. Życzę Wam i wszystkim odwiedzającym Pięknego uśmiechniętego Nowego roku, aby wszystkie plany hafciarskie i te życiowe się spełniły :)

  OdpowiedzUsuń