czwartek, 19 lipca 2012

KUCHNIA (11)

Można by zadawać sobie pytanie "kiedy ja to skończę?" już wiele osób w komentarzach pisało, że z niecierpliwością oczekuje końca tego haftu, ja również, ale jeszcze sporo przede mną. Ciekawe czy zdążę przed grudniem, bo to właśnie w grudniu zeszłego roku zaczęłam przygodę z tym haftem i przyznam się, nigdy tak długo nie haftowałam jednego obrazka.

10 komentarzy:

 1. Długo bo duży obrazek. Ale mi się bardzo podoba i będę Cię dopingować abyś wytrwała do końca :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale i tak można Ci pozazdrościć cierpliwości!! Ja nie dałabym rady tak długo haftować jednego obrazka..:D Powodzenia!!

  OdpowiedzUsuń
 3. i tak nieźle Ci idzie, widać postępy! dopinguję więc dalej :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ach, bo ten obrazek jest tak piekny, że jeśli szybko nie skończysz i nie nasycisz mego wzroku efektem końcowym, sama się wezmę za ten wzór :-) Choć pewnie i tak to zrobię :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zapowiada sie naprawde ciekawie ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Na pocieszenie powiem Ci że ja jestem lepszy długodystansowiec :) - Jeden haft powstawał najpierw bardzo intensywnie przez 2 lata a potem tak mało mi zostało by skończyć a byłam nim bardzo zmęczona - i finsz miał po kolejnych 5 - czyli w sumie 7 lat, planuję go zaprezentować na blogu ale teraz jak trochę w "" złapałam doświadczenie - chcę go trochę udoskonalić. Twój obrazek jest po prostu duży i to jest tak naprawdę normalne że haftowanie się wydłuża. Głowa do góry - na pewno dopniesz plan :)

  OdpowiedzUsuń
 7. dasz radę Kochana niestety nie mamy tyle czasu na swoje przyjemności ile byśmy chciały więc wszystkie większe projekty muszą trochę potrwać :)
  pozdrawiam gorąco !!!

  OdpowiedzUsuń
 8. widać hafcik przestał ci pasować, sama skaczę z robótki na robótkę zależnie od chęci

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Alojka- haft dalej bardzo mi się podoba, mam zamiar przyspieszyć od września, kiedy moje starsze dziecko pójdzie do przedszkola. króliczka robię dla synka znajomych.

   Usuń
 9. Serdecznie zapraszam po odbiór wyróżnienia na http://iskierka71.blogspot.nl/

  OdpowiedzUsuń