poniedziałek, 23 kwietnia 2012

KUCHNIA (7)


Jakoś tak szybciutko mi poszła ta piąta część, najwięcej czasu poświęciłam kokardce, sporo tam kolorów. Już zaczęłam szóstą część.
Będąc ostatnio w Empiku zaopatrzyłam się w dwa kolory filcu i srebrne koraliki - tak na przyszłość.

piątek, 20 kwietnia 2012

TUSAL-KWIECIEŃ

Kwietniowy słoiczek ma już sporo niteczek, haftuję i haftuję codziennie ponad godzinę. Postępy w KUCHNI już bardzo niedługo, gdyż zostały same backstitche. Połowa obrazka za mną a ja już myślę co będę haftować po jego ukończeniu, nie mogę się już doczekać.
W końcu cieplej, życzę wszystkim dużo słońca!

czwartek, 12 kwietnia 2012

KUCHNIA (6)

Oj długo zbierałam sie do tego posta a raczej do zrobienia zdjęcia, brak czasu non stop. Ostatnio dzieciaki były chore, więc nie dało się nic zrobić ale już jest lepiej. Nnie wiem czy to ten rok przestępny czy może coś innego ale z każdej strony słyszę, że ktoś choruje, nawet mój tata wylądował w szpitalu.
Przechodząc do haftu, coraz bardziej mi się podoba to co powstaje na kanwie, zaczęłam już 5 część, więc właściwie można powiedzieć, że jestem w połowie...dopiero :)
Hafcik zabrałam do rodziny na święta, choć mało czasu było to i tak troszkę podgoniłam, oczywiście, kiedy dzieci już spały.
Miałam moment, że chcialam odłożyć ten haft i zabrać się za coś małego dla pań w przedszkolu w ramach podziękowań, choć czerwiec za 2,5 miesiąca ale wybiorę już z tego co mam w szufladzie).