wtorek, 28 maja 2013

JULIE&CHICKS


Dziewczynka ukończona, to pierwszy obrazek wykończony na nowym mieszkaniu, jestem z niego bardzo dumna, szczególnie z tej przeogromnej liczby french knotów - już mam w nich wprawę.
Z innych - zapisałam się na prawo jazdy, więc trzymajcie kciuki.
Nowy hafcik już w toku, postaram się niedługo nim pochwalić.

środa, 15 maja 2013

JULIE&CHICKS (1) I ZAKUPY


JULIE rośnie z góry w dół - w moim życiu spore zmiany - przeprowadzka i nowy etap w życiu, na szczęście i moje własne zdumienie ogarniam wszystko tak, że mam czas na haftowanie i to nawet sporo tego czasu. Cieszę się, że ten hafcik tak pięknie postępuje, bo jak widać na drugim zdjęciu mam spore plany na xxx.

ŚWINKI (OPRAWIONE)

Podarowane w ramach imienin, tak na szybko znaleziona w domu ramka. Przyznam, że udało mi się trafić tym obrazkiem, bo solenizantka była zachwycona - bardzo lubi świnki.

piątek, 3 maja 2013

JULIE&CHICKS


Kolejny obrazek z serii dla dziewczynek, ostatnio córa sporo śpi w ciągu dnia, więc nadrabiam...
Ostatnio moje prace oddaję w dobre ręce, ale muszę zostawić też coś dla siebie, bo nowe mieszkanie już prawie prawie czeka na naszą przeprowadzkę.

DOMKI - OPRAWIONE

Kolejny podarowany obrazek, tym razem koleżance, która niedawno została radcą prawnym.

Niestety  SÓWKA "popsuła się", na kanwie zaznaczałam kropkami kwadraciki pisakiem zmywalnym, w czasie pracy nic z kanwą nie robiłam, na koniec zamoczyłam w wodzie z proszkiem, niestety pozostały żółte kropki. Kiedyś miałam taki przypadek, ale w trakcie pracy prasowałam materiał.
Jest mi bardzo przykro, bo miał być to prezent. Jeśli ktoś wie jak uratować moją pracę bardzo proszę o pomoc.