wtorek, 26 czerwca 2012

KRÓLICZEK (2)

Przyjemnie widać, jak powstaje ten króliczek, choć nie za bardzo przepadam za tak dużymi plamami jednego koloru.
Dziękuję za wszystkie cudne komentarze. pozdrawiam

KUCHNIA (10)


Siódma część już skończona, zostały jeszcze dwie i bardzo bym chciała skończyć wszystko do końca wakacji, mam nadzieję, że mi się uda, zwłaszcza, że ten czas spędzam z dwójką rozrabiaków. Cóż, może choć wieczory będą moje.

środa, 20 czerwca 2012

KRÓLICZEK (1)

Bardzo podoba mi się ten obrazek, zwłaszcza, że pojawiły się pierwsze backstitche, kolory sa dobierane, jest sporo DMC i wszystkie inne rodzaje po trochu, jak to zwykle u mnie bywa.
Dziękuję za wszystkie przemiłe komentarze pod oprawionymi obrazkami, paniom z przedszkola bardzo sie podobały, w końcu kwiaty zwiędną a takie prezenty zostaną już na zawsze.
Magda (Igła) dzięki za zaproszenie do zabawy 11 pytań, ale może kiedy indziej, bo moje starsze dziecko już mnie woła do zabawy na dywan, tym razem puzzle.

TUSAL-CZERWIEC

Niteczek sporo, ale ostatnio mam dwójkę dzieci w domu, w związku z czym nie mam wogóle czasu na haftowanie, mam nadzieję, że w wakacje tak nie będzie, bo moje hafty utknę w punkcie a tego bym nie chciała.

poniedziałek, 11 czerwca 2012

DLA PAŃ Z PRZEDSZKOLA


Kończy się rok przedszkolny, tak szybko minął. Chciałam podziękować paniom wychowaczyniom mojego synka, bo naprawdę są kochanymi paniami, z którymi moje dziecko bardzo się zżyło. Mam nadzieję, że obrazki im się spodobają.
Powstały one już czas temu, gdzieś tam można zobaczyć na blogu jak powstawały no i w końcu doczekały się oprawienia, ja jestem z efektu bardzo zadowolona.

czwartek, 7 czerwca 2012

KUCHNIA (9) I INNEKończę, kończę, zabrakło mi jednak białej nitki, zamówiłam jeszcze  DMC do nowego obrazka, chyba już widać co na nim będzie.
Ostatnio haftuję bardzo pomału, w ciągu dnia prawie wcale a wieczorem parę krzyżyków i oczy mi się zamykają.
Przed nami wakacje, dwójka dzieciaczków w domu, w tym jeden nie śpiący, więc zostaną tylko wieczory, trzeba będzie się sprężać.
Dziękuję za wszystkie komentarze i pozdrowienia.