środa, 28 września 2011

ŁUCJA

Jak obiecałam wstawiam zdjęcie naszej córeczki, śpi sobie słodko, jest po prostu UROCZA!!!

TUSAL-WRZESIEŃ

Sporo niteczek nagromadzilo się od poprzedniej odsłony TUSAL-u, bo miałam też więcej czasu - był hafcik na wymiankę kawową (jutro planuję przesyłkę) i było bardzo dużo haftowanych zabawek. Do odsłony październikowej może uda mi się coś wrzucić, nie będzie to łatwe, bo narazie jestem zaabsorbowana rodzinką i domem.

niedziela, 25 września 2011

ŁUCJA

W piątek, dzień po terminie powitalismy na świecie naszą córkę Łucję, urodziła się bardzo szybciutko, zdrowiutka, ważyła 2980g i mierzyła 52 cm. Zdjęcie postaram się zamieścić w najbliższym czasie.
Pozdrawiam wszystkich odwiedzających!

 

niedziela, 18 września 2011

piątek, 9 września 2011

ZABAWKI (4)

Zdjęcie robione przed godziną 8 rano, w dziennym świetle, więc mam nadzieję, że efekt jest lepszy niż poprzednio. Sporo już jest a to zasługa przebywania w domu, bo Emil jest w przedszkolu (pani jest z niego bardzo dumna i mówi, że jest super przedszkolakiem - co budzi oczywiście i moją wielką dumę).
Przy haftowaniu niestety strasznie dokuczają mi plecy, cóż ,dziś zaczynam 39 tydzień, szczerze mówiąc nie sądziłam, że dotrwam tak długo, nasza dziewczynka jakoś nie wybiera się jeszcze na świat a już byśmy chcieli ją mieć przy sobie.
Skończyłam hafcik na wymiankę kawową ale jeszcze myślę nad jego zagospodarowaniem.
Dziękuję za wszystkie miłe słowa odnośnie ZABAWEK, sporo czasu napewno zajmie mi tło i backstitche, które będą wymagały dużo pracy.